Ing. Marcela Komenda, vaše realitní makléřka v Chorvatsku

Romantický kamenný dům na pláži

Fotogalerie:

Popis nemovitosti:

Prodej romantického kamenného domu přímo na pobřeží v krásné lokalitě letní osady v blízkosti Trogiru, která není přílíš turisticky rozvinutá.

Dům disponuje obývacím prostorem s kuchyní, třemi ložnicemi a koupelnou. Z obývacího pokoje výstup ne velkou terasu, částečně krytou pergolou zarostlou břečťanem.

Nad domem je další velká terasa s venkovním kamenným grilem a letní venkovní sprchou. Ze zadní části domu je vstup do malé místnosti, kde je umístěna pračka.

Pod domem je garáž ca 22 m2, kam se vejde malé auto, spíše ale slouží ke skladování kol, kajaků, paddleboardů a plážového nábytku.

Od garáže vede pár schodů přímo na pláž, k pláži patří molo a kotviště pro člun, k dispozici jsou privátní nerezové schody po kterých je vstup do moře jako do bazénu.

Příjezd k domu je po silnici, která je slepá, parkování pro dvě auta před garáží.

Dům se nachází na pozemku 344 m2, kolem je krásná mediteránská zahrada s plodícími mandarinkami, fíkovníky, olivovníky, oleandry, rozmarýny a levandulemi.

Celková užitná plocha 100 m2.

Z oken a teras je nádherný otevřený výhled. Zátoka je chráněná od všech větrů a má mimořádné mikroklima, i v zimních měsících se dá být venku v letním oblečení.

Dům má satelit naladěný na české vysílání, wifi. Dům je klimatizován, v ložnicích jsou ventilátory, vytápění velkou kamennou pecí na dřevo nebo na elektriku. Celoročně obyvatelný.

Letiště Split je 25 km od domu.

Zavolejte vaší makléřce pro více informací

Marcela Komenda

Kontaktujte nás pro více informací o nemovitosti.
Můžeme se také ihned domluvit na prohlídce.

Nejnovější nabídky

Podívejte se na nově zařazené apartmány, domy a další chorvatské nemovitosti