Ing. Marcela Komenda, vaše realitní makléřka v Chorvatsku

Vaše nová nemovitost v Chorvatsku

Najdeme vám nejkrásnější dům u moře, apartmán, vilu, nebo bungalov.
Jsme odborníci na prodej a nákup realit v Chorvatsku.

Znalost chorvatského trhu

Jsme jedinná realitní kancelář, která se specializuje výhradně na Chorvatsko. Máme ty nejlepší místní kontakty.

Stovky prodaných realit

Jsme odborníci a pracujeme ve váš prospěch. Vyhledáme nemovitosti přesně podle vašich představ.

Zařídíme celý proces koupě

Jsme tu pro vás při komunikaci s právníky, úřady apod. Procesu koupě se s námi nemusíte bát.

Nejnovější nabídky

Podívejte se na nově zařazené apartmány, domy a další chorvatské nemovitosti

ADRIATIC ESTATES

Plníme vaše sny o luxusní nemovitosti v Chorvatsku

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Adriatic estates – Plníme vaše sny o luxusní nemovitosti v Chorvatsku Jsem majitelka společností se sídlem v České i Chorvatské republice a zabývám se prodejem nemovitostí na chorvatském pobřeží.

V nabídce najdete mnoho typů nemovitostí – staré malebné domky hned u moře, starší domy určené k renovaci dle vašich představ, novostavby, luxusní nové apartmány, ale i levné nemovitosti u moře.

Mým cílem je poskytnout vám velmi osobní přístup který vám dá pocit jistoty při každém kroku procesu koupě a který minimalizuje vaše úsilí, které byste tomuto procesu museli věnovat. Po samotných prohlídkách, kde je vaše přítomnost nezbytná, jsem schopna odvíjet celý proces bez vašeho vycestování z ČR.

Působím v oblasti střední Dalmácie, to znamená od Zadaru po Split včetně ostrovů. Dům na pláži se může stát vaší novou “chatou”, na kterou se budete každoročně s nadšením vracet. A mezitím vám vaše nové bydlení v Chorvatsku může třeba vydělávat pomocí pronájmu.

Většinu majitelů, jejichž nemovitosti nabízím, znám osobně. Je to velký rozdíl oproti jiným českým realitním agenturám, které vám zpravidla pouze zprostředkují kontakt s jinou chorvatskou agenturou.

Mám za sebou přes 200 realizovaných prodejů a ráda vám poskytnu reference.

Chorvatsko je z hlediska koupě nemovitosti na moři pro Čecha velmi atraktivní. Cesta z ČR autem trvá cca 8 až 10 hodin, přes léto fungují charterové lety a to od začátku května až do konce října, let trvá hodinu a půl. Nezanedbatelným faktem je i podoba jazyka a kulturní blízkost obou národů.

Většina mých klientů se na mě po koupi nemovitosti obrací s žádostmi o zařízení renovace nebo oprav domu, placení složenek, hlášení stavu elektroměru atd. Ráda vám co se týče těchto služeb doporučím česky mluvící kolegyni, která žije ve Splitu a je velmi šikovná. Ochotně vám za úplatu se všemi souvisejícími službami pomůže.

Já vám v rámci své služby převedu všechny media na vaše jméno, zařídím platbu daně z převodu, vysvětlím vám kde, kdy a jak se platí voda, elektrika, odpady, daně atd. Vlastní kupní smlouvu budete mít vypracovanou dvojjazyčně, i s českým překladem a takto bude i ověřena u notáře. Více informací se dozvíte v sekci FAQ.

Jsem schopna vás nakontaktovat na místní řemeslníky, seznámit vás s místní komunitou, doporučit člověka který se vám postará o loď, případně zařídí zbudování kotviště. Je krásné mít dům na moři, ale je třeba si uvědomit, že jako s každou nemovitostí jsou s tím spojené určité starosti.

Slaný mořský vzduch, teplé klima a nejčistší moře na světě vám však tyto starosti tisícinásobně vykompenzuje.

Těším se na setkání při prohlídkách, 

Ing. Marcela Komenda