Ing. Marcela Komenda, vaše realitní makléřka v Chorvatsku

Exkluzivní vila 70m od moře

Fotogalerie:

Popis nemovitosti:

Na prodej exklusivní vila 70 m od moře s 206 m2 užitné plochy, na parcele 648 m2. K dispozici 3 ložnice, 3 koupelny a WC.
Parking pro 3 auta.

Vila zaujme svým zvláštním uspořádáním a vysokým standartem kvality. Do vila se vstupuje prostornými vchodovými dveřmi. Ohromí vás otevřený obývací/jídelní prostor s otevřeným výhledem
do podkroví. Do horního patra vede velké točité schodiště. Velkorysé posuvné sklo dveře zajišťují správné světelné podmínky uvnitř vily. Dominuje otevřený krb, který v létě upoutá pozornost a zajistí útulnost v zimě.
Kuchyně, částečně zděná a zařízená ručně vyráběnými dřevěnými prvky, zapadá dokonale s rustikálním stylem vily. Podlahy v přízemí jsou kvalitní rakouská dlažba, podlahové vytápění, přívod přes tepelné čerpadlo nejnovější generace, otevřený krb, BUS systém pro ovládání osvětlení a vytápění, zabezpečovací systém, WLAN, interiér s možností ovládání přes internet i venkovní kamery, LED osvětlení.

Vila se nachází v zátoce Ljoljinica v Ražanji. Ražanj je malé, malebné místo na Jadranském pobřeží, daleko od masové turistiky, zaujme svou originalitou a dechberoucími výhledy V blízkosti je letovisko Rogoznica s exkluzivním přístavem Frapa, kam
se dostanete lodí za 5 minut. Velmi dobrý příjezd k nemovitosti.

Zavolejte vaší makléřce pro více informací

Marcela Komenda

Kontaktujte nás pro více informací o nemovitosti.
Můžeme se také ihned domluvit na prohlídce.

Nejnovější nabídky

Podívejte se na nově zařazené apartmány, domy a další chorvatské nemovitosti