Ing. Marcela Komenda, vaše realitní makléřka v Chorvatsku

NEMOVITOSTI NA PRODEJ

Vyberte si vaši vysněnou nemovitost u moře

Projděte si naši nabídku nemovitostí na prodej v Chorvatsku. Ať už hledáte apartmán u moře, luxusní dům, stylovou vilu nebo tradiční kamenný dům s unikátní atmosférou a výhledem na moře, u nás si vždy vyberete. V naše pečlivém výběru vždy najdete desítky realit všeho druhu.

Mezi našimi klienty jsou velmi oblíbené apartmány v Chorvatsku u moře, domy v Chorvatsku (především když jde o dům u moře). Apartmány na prodej v Chorvatsku jsou oblíbené jak mezi rodinami, tak i mezi investory.

Specializujeme se na Dalmácii, ale rádi vyhovíme každé poptávce a doporučíme nemovitost na Jadranském pobřeží přesně podle vašich představ. Bydlení v Chorvatsku nabízí mnoho možností – najdeme pro vás jak luxusní dům na pláži, tak levnou nemovitost u moře. Nebo je Vaším snem vila u moře? Umíme také. Kontaktujte nás nyní.

Typ nemovitosti:

Typ nemovitosti:

Cena nemovitosti:

Cena nemovitosti:

Oblast nemovitosti:

Oblast nemovitosti:

Kód nemovitosti:

Kód nemovitosti:

Na pláži?

Na pláži?
  • Ano

Nákup nemovitosti v Chorvatsku je v současnosti obrovským hitem. Bojujte proti inflaci a pořiďte si investiční dům, vilu nebo apartmán na Jadranu. Ceny nemovitostí v Chorvatsku dlouhodobě stoupají, avšak stále pro vás umíme zařídit velice výhodné nabídky a ceny nemovitostí. Chorvatsko si zamilujete. Kontaktujte nás nyní a domluvte si prohlídku nemovitosti na Jadranu.